Secila nga të dyja kanë qenë të lidhura e çonin romancë me kanadezin Justin Bieber.

Por të mërkurën mbrëma duket se hodhën rivalitetin e tyre pasi ish të dashurat e reperit të njohur, Sofia Richie dhe Chantel Jeffries, u panë duke u argëtuar së bashku në Big Apple.

Që të dyja dukeshin bukur derisa po festonin në të njëjtin ambient.

Sofje po mbante një kombinim lëkure të ngushtë me mëngë të gjata e ngjashëm pothuajse dukej edhe Chantel me një fustan të zi.