E zeza është gjithmonë e duhura për të treguar elegancë dhe bukuri.

Dhe, Vanessa White e zgjodhi pikërisht atë, duke marrë kështu gjithë vëmendjen në pjesëmarrjen e saj në  GQ Men Of The Year Awards në Tate Modern në Londër, të martën mbrëma,

27 vjeçarja u paraqit në tapetin e kuq e veshur në një fustan të zi të gjatë dhe transparent, duke mos lënë shumë vend për imagjinatë.

Bukuroshja tregoi hiret trupore, derisa ekspozoi të pasmet seksi në fustanin që zbulonte shumë.