Sonte me fillim nga ora 20:45 në ‘Mladost’ të Strumnicës do të zhvillohet takimi mes Maqedonisë dhe Shqipërisë i vleshëm për kualifikimet e Kupës së Botës, shkruan Sovrani.info

Ende nuk dihen formacionet zyrtare, por me shumë mundësi Kombëtarja do të reshtohet në këtë mënyrë: