Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Era Istrefi, më në fund ka gjetur kohë për të pushuar.

Pas një vere me shumë angazhime, ku ajo ka regjistruar disa këngë në SHBA, Era i është kthyer pushimeve verore.

Ajo po qëndron në Turqi me menaxherin e saj, Faton Shoshin,  i cili është njëkohësisht edhe i dashuri i saj. Nga Truqia Era na ka zbuluar trupin e saj dhe linjat seksi.

Image

Në bikini ngjyrë të kaltër të mbyllur ajo ka shfaqur format atraktive, duke treguar pse mbetet prej performueseve më seksi në qarkullim.

Bukuroshja ka xhiruar së fundmi videoklipin me French Montanën që publikohet më 25 shtator.

Image

Image