Moderatorja Arbana Osmani ka publikuar një foto në të cilën shfaqet më në formë se kurrë e veshur mjaft elegante, ndërkohë që ishte e ftuar në një dasëm.

E veshur me një fustan të gjatë mjaft elegant deri në fund të këmbëve, Arbana dukej e mrekullueshme dhe më elegante se kurrë./