Me rastin e ditëlindjes së tij të 42-të Sinan Hoxha sonte po feston me gruan e tij dhe shoqërinë.

Këtë e bëri të ditur nëpërmjet një fotografie ku shihet bashkë me Andrën, Ermal Fejzullahun dhe gruan e tij Arianën.

E urime ka marrë jo vetëm nga çifti Fejzullahu,por edhe nga shumë kolegë të tjerë. Soni Malaj është njëra ndër ta, e cila ka zgjedhur ta uroj publikisht mikun e saj.

”Gezuar ditelindjen miku im i shtrenjte ”, ka shkruar ajo përkrah një fotografie ku shihen çifti Hoxha dhe Soni me të shoqin të cilët gjithahtu ishin pjesë e festës së ditëlindjes së këngëtarit.