Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj padyshim është shumë e dashur për publikun dhe pamja e saj e jashtme komentohet mjaft.

E nuk ka se si të jetë ndryshe me vajzën e saj, Anxhelinën, e cila i ka ngjarë së ëmës me linajt seksi.

Së fundmi ajo ka provokuar me një foto gjysmë e zhveshur, të cilën e ka publikuar në Instastory. Anxhelina duket tejet tërheqëse.