Këngëtarja e famshme botërore Katy Perry  duket se muzikën e ka pasur pasion që kur ishte fëmijë.

Së fundi ajo ka postuar nj foto, ku shihet para një mikrofoni studioje duke u bërë gati të këndojë.

E buzëqeshur dhe pozitive si është dhe tani, 13vjeçaren Katy e dallon vetëm ngjyra e flokëve bjonde e asaj kohe.