Gjatë mbrëmjes së të shtunën pas moderatorja Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi u lidhën në martesë.

Të ftuar në këtë dasëm kanë qenë edhe drejtuesit e Top Channel, të cilët duket se janë argëtuar pafund me njëri-tjetrin.

Një fakt i tillë është vënë re edhe nga postimet e tyre në rrjete sociale.

Në një video të publikuar nga Sara Hoxha shohim Lorin dhe Ledionin më të lumtur se kurrë duke kërcyer valle popullore.