Momenti i dy adoleshenteve që zihen me njëra-tjetrën është bërë virale.

Dainius Nevardauskas që filmoi pamjet ka shpjeguar se gjithçka nisi kur një grua e dehur pyeti dy adoleshente për cigare.

Pasi u refuzua, oborri i kishës në Cambridgeshire  u kthye në ‘shesh luftimi’.

Shumë njerëz u mblodhën për të parë zënkën mes tyre që kishte goditje të rënda.

Gruaja që mbante birrë në dorë sulmoi vajzën duke e shtyrë në një pellg aty pranë.

Policia arriti brenda pak minutash dhe arrestoi 20-vjecaren e dehur ndërkohë që po vazhdon hetimet.