Ajo është e njohur për stilin e veçantë, derisa del një natë për tu argëtuar.

Dhe Bella Thorne tregoi vetëbesimin e saj dhe format trupore vrastare, derisa mori pjesë në festën e Rihannas në klubin Up & Down  në New York City, të enjten mbrëma,

Ylli i Famous In Love dukej mjaft seksi në rroba prej lëkure, kuqezi, duke treguar trupin.

19 vjeçarja tregoi gjoksin seksi e në një veshje tjetër edhe të pasmet