Është raportuar se ata janë bashkë që nga New York Fashion Week në fillim të këtij muaji.

Dhe duket se 34 vjeçarja Scott Disick dhe e dashura e tij 19 vjeçare, Sofia Richie janë të gatshëm për ta bërë lidhjen e tyre publike, derisa u panë bashkë në Florida, të enjten,

Në fotografitë e kapura nga Dailymail, dyshja janë parë duke u puthur afër pishinës së hotelit ku po qëndrojnë në Miami.

Çifti I ri janë fotografuar po ashtu bashkë në plazh, duke shijuar praninë e njëri tjetrit.