Një furgon me udhëtarë spo është përplasur në kabinën e pikëspagesore në rrugën Tetov-Shkup. Siç mëson portali TetovaSot furgoni ka pasur edhe njerëz që thuhet se kanë qenë udhëtarë ku disa kanë mbetur të lënduar. Ende nuk dihet numri i të lënduarëve, por sipas dëshmitarëve për TetovaSot thonë se disa janë nisur për në spitalin e SHkupit.

Policia sapo ka arritur në vendin e ngjarjes dhe po merr masa për të zbardhur ngjargjen. /TetovaSot/