Burri i Adelina Ismailit, Val Krasniqi ka postuar një foto në rrjetet sociale ku shihet se Ulksi nga dal po rritet

E mbi këtë foto Vali ka shkruar se të dy “janë yje të tij”.

Adelina është bërë nënë para disa muajve dhe tanimë djali i saj është bërë pjesë e shtypit rozë.

Adelina duket në qiellin e shtatë dhe po shijon çdo moment të të qenit nënë,  e njëjtë edhe Vali.

Ndryshe, këngëtarja ende nuk ka treguar se kur do të kthehet në skenën muzikore me ndonjë këngë të re.