E dashura e boksierit Robin Haxhi Krasniqi, Heidi Lustaku kësaj here ka dashur të tregojë se sa seksi është ajo

Në një foto që ajo ka postuar në rrjetet sociale bukuroshja ka treguar se sa bukur i rri asaj veshjet ekstravagante.

Heidi, e cila karrierën e saj si modele e zhvillon në Zvicër thuhet se tanimë është duke bashkëjetuar me Robinin.

Gjatë verës, madje u raportua se çifti janë martuar në një ndejë sekrete dhe larg syrit të mediave.

Modelja gjithashtu ka shprehur dëshirën më parë që të jetë edhe nënë.