Një grua 27 vjeçare, nënë e një djali ka rrëfyer për The Sun se bën seks me një djalë 26 vjet, por që burri i ka zbuluar dhe i ka kërkuar të zgjedh mes tyre, përcjell Bota sot.

Gruaja thotë se seksi me të është i mahnitshëm dhe vazhdon ende aferën sekret, por që nuk mund ta lë burrin për shkak të djalit.

Rrëfimi i saj i plotë:

Bëj seks të mahnitshëm me një djalë të ri por ai ka filluar një lidhje me dikë tjetër që kur kemi filluar aferën. Mendoj se kemi ndenja të vërteta për njëri tjetrin por unë jam femër një femër e llastuar për seks.

Jam 27 vjet e martuar dhe kam një djalë 3 vjet.

Burri im që është 30 vjet punon shumë dhe fiton po aq. Pas lindjes së djalit unë u ktheva në punë në supermarket për dy mbrëmje në javë, derisa burri do të kujdesej për djalin.

E vërejta një djalë që vinte shumë shpesh. Ai më pyeste se ku janë gjëra të ndryshme dhe në fund biseduam.

Pati një tërheqje mes nesh dhe i shkëmbyem numrat. Ai më tha se ishte 26 vjet dhe beqar.

U bëmë miq në Facebook dhe shkëmbyem mesazhe të nxehta. Më pas i dërgonim fotografi nudo në Snapchat njëri tjetrit.

Ai erdhi një natë me veturë në park dhe tha se do të më dërgonte në shtëpi, por më mori në banesën e tij. Ne u puthëm dhe bëmë seks të çmendur, ku dhe aty filloi afera jonë.

Kur u ktheva në shtëpi burri më pyeti pse isha vonuar dhe unë i thashë se disa prej nesh u desh të punonim më shumë dhe më pas një kolegë më solli në shtëpi.

Pas disa muajsh i dashuri im erdhi në të njëjtin klub ku isha me burrin tim.

Burri im ishte jashtë duke pirë cigare dhe i dashuri erdhi tek unë dhe i vendosi duart rreth meje.

Unë nuk e pashë burrin tim të vinte por ai kishte parë gjithçka dhe më pyeti nëse zgjidhja atë apo të dashurin. Unë e lashë të dashurin për shkak të sigurisë së fëmijës.

Kam provuar të jem mirë me burrin por nuk mund ta heq nga mendja të dashurin. Ai u kthye sërish me mua por tani është në lidhje me dikë tjetër.

Kam provuar t’i rezistoj por nuk kam mundur. Ne takohemi sa herë që mundemi, kur unë i gjej ndonjë arsyetim burrit.

Ndihem sikur martesa është shkatërruar por a po më përdor i dashuri im?

Përgjigja e psikologes:

Tradhtia nuk është përgjigja. E bën gjithçka të jetë keq në shtëpi kur e fokuson energjinë seksuale diku tjetër.

I dashuri nuk ka menduar të të marrë për vete apo të marrë djalin tënd.

Por ti je duke rrezikuar shumë. Imagjino sikur mbetesh vetëm me djalin tënd nëse burri të braktisë.

Përfundoje aferën dhe thuaj të dashurit mos të paraqitet më. Bllokoje në rrjete sociale dhe në telefon.

Thuaj burrit që jeta seksuale ka ndryshuar që pas lindjes së djalit dhe fokusoheni që ta përmirësoni marrëdhënien tuaj