Rita Ora ka dalë pa sutjena dhe i ka vënë në plan të parë këmbët deri në kofshë, ndërsa është shfaqur me vonesë në ceremoninë e GQ Awards.

Këngëtarja e muzikës pop e ka pasur të vështirë t’i mbulojë asetet e saj gjatë daljes nga makina dhe hyrjes në evenimentin e zhvilluar në Londër.

Rita rrezikoi të ekspozohej

Shqiptarja e famshme nuk kishte lënë sutjena në shtëpi dhe kishte veshur vetëm një pallto në pjesën e sipërme dhe asgjë tjetër nën të.

Në këmbë kishte mbathur çizme, ndërsa mbi gju kofshët të zbuluara.

26-vjeçarja ka tërhequr vëmendje edhe me kombinimin serioz me atë që kishte vënë në kokë.

Këngëtarja shkoi me vonesë, por ishte në qendër të vëmendjes

Megjithëse shkoi vonë në këtë eveniment, Rita pati kohë të mjaftueshme për t’u argëtuar në post-festë.