Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora ka pozuar për revistën e njohur ‘Vogue’ ku shfaqet shumë joshëse.

Pamjet i ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram ku i falenderon dhe tregon se ka kaluar shumë mirë me ta në dhomën e hotelit.

26-vjeçarja ka pozuar me të bardha, ndërsa i ka flokët kacurrela dhe buzët e kuqe. Shumë ndjekës e kanë pëlqyer këtë pamje të saj dhe e kanë komplimentuar për fotografitë.