Këngëtarja me famë botërore Rita Ora, ka tërhequr vëmendjen e publikut dhe adhuruesve të saj të shumtë në Instagram, duke postuar një video-xhirim të shkurtër por shumë të nxehtë.

Bëhet fjalë për foto-sesionin për revistën “LOve”, ku këngëtares shqiptare i shihen vetëm vithet derisa vallëzon tepër provokuese.

Në këtë video, Rita në poza provokuese është e veshur me kostum të zi nga lëkura, prandaj neve na mbetet që të shpresojmë së sa më shpejtë ta shohim foton dhe videon e plotë të saj.

#LOVEAdvent @thelovemagazine 🖤😌⭐️🎥

A post shared by Rita Ora (@ritaora) on