Këngëtarja e muzikës popullore Remzie Osmani këndon në shumë dasma, i bënë më të bukura e më të hareshme fejesat e martesat e shumë çifteve.

Remzia është bërë edhe vetë vjehërr, e sigurisht që së shpejti do të këndoj edhe në dasmen e të birit shkruan “Kosovarja” Këngëtarja duket të ketë raport shumë të mirë me renë e saj, Gëzime Krasniqin, me të cilen herë pas here shihet duke pirë kafe, shkruan “Kosovarja”. Së fundi, Remzia me të shoqin, vajzen, djalin dhe të fejuaren e tij kanë ngrënë drekë në Prizren.

Familje e lumtur, apo?