Kida duket e çliruar pas ka kaluar procesin e saj të adoleshencës

Këngëtarja Kida po vazhdon duke postuar foto provokative dhe shumë seksi nga pushimet e saj në Turqi.

 E format e saj duken super seksi në paraqitjen e saj të fundit.

Ajo në një foto të postuar në Instagram shihet e veshur me bikine, derisa në një foto hap edhe këmbët duke provokuar kështu beqarët.

Ajo çka mbetet e paqartë është se kush është fotografi i këngëtares në këtë udhëtim që realizon fotot e Kidës.

Kida më parë ishte përfolur për një lidhje me një këngëtar të estradës, por një lidhje të tillë ajo e kishte dëmantuar vetë këngëtarja.