Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori i humorit Bes Kallaku i kanë dhënë fund beqarisë natën e sotme.

Dyshja kanë organizuar një ceremoni madhështore me shumë të ftuar VIP në Tiranë.

Nga pamjet e para të publikuara nga Prive, Xhensila dhe Besi shfaqen të mrekullueshëm së bashku në altarin e martesës.

Xhensila është ajo e cila tërheq më shumë vëmendjen me vellon e bardhë, ndërsa edhe Besi duket shumë elegant si dhëndër nën kostumin e zi.