​Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori i humorit Bes Kallaku mundën të bëjnë realitet ëndrrën e tyre.

Pasi realizuan dasmën e tyre në rrjetet sociale ata kanë shpërndarë momentet më të bukura të kësaj dite të shënuar. Xhensila ka provokuar me në foto të postuar ku duket super sensuale. Pas dasmës ajo ka gjetur pak kohë për relaks, por pa humbur romancitëetin.

‘E mësoni se keni rënë në dashuri , kur nuk mund të flini sepse më në fund realiteti është më i bukur se ëndërrat’ –ka shkruar nusja më e re e shoëbizit shqiptar krah fotos së postuar.

Nga fotoja e postuar bien në sy dhe këpucët e saj martesës, identik si ato të Hirushes.