Kryeministri Edi Rama ka publikuar foton e ditës, pozën me Presidentin e SHBA Donald Trump. Rama ndodhet ne Nju Jork, ku ka marre pjesë në Asamblenë Kombëtare të OKB-së.

Por te shumta jane komentet qe kane postuar ne foton e kryeministrit me Trumo dhe bashkeshortet.

KOMENTET:

ahhahahahahhah me ne fund e bere nje foto tamam me te ke lon lesht tu e ndjeke te shkretin budalla

Ku i ke atletet e bardha! Apo ke nxjerr dhembet kte here

Sa paguajte lobistat me lek te kanbisit per nje foto pz na shpif me shkel ne at tok flm jush politikanve tan te dashur

O bisha,shume mire,kam nje lutje,asaj familjes qe i ndodhi tragjedia dhe u dogjen tre femije,shteti tu beje nje shtepi te re…Hidh syte nga fukarenjte o #Edi..

Sa i gjate qe je

Kujdes nga ky Trumpi se te kap nga dora sic kapi Papen

Nice photo

I paska hequr atletet kesaj radhe

Sikur pate thene qe fatkeqesia me e madhe do ishte me fitu Trumpi.

Po ate stemen me yllin komunist,e ke vu,se nuk po e shoh.

Ke lujt menc qe ke dal pa atlete e?

Sa shume paska qesh Trump-i, me siguri do i kesh thene ndonje batute

Shume ,shume bukur ! Do ta besh Saliun dhe Bashen te lidhe koken me shami .