Kryetari i komunës së Zhelinës, Fatmir Izari sonte ka pasur takim me banorët e Zhelinës, ku ka folur në lidhje me projektet e ralizuara gjatë katër viteve të qeverisjes së tij. Në këtë takim ka pasur edhe debate në lidhje me punët e realizura dhe ata që ende po realizohen, shkruan TetovaSot.

Një plak i Zhelinës, falenderoi Fatmir Izairin për punët që i ka bërë deri në këto momente ku i tha se duhet edhe një çerdhe në Zhelinë, ku kryetari u shpreh i gatshëm për një projekt të tillë ku së shpejti do të bëhet edhe kjo në të ardhmen.

Izairi para banorëve gjithashtu shpalosi edhe projektet që nëse do të jetë edhe një mandat do të jetë komuna edhe më e gjelbër, me projekte në infrastrukturë me punësime më të mëdhaja.

Takimi me qytetarët e f.Zhelinë

Gepostet von Fatmir Izairi -Faqe Zyrtare am Sonntag, 3. September 2017