Sonte në Kavadar në bulevardin “Makedonija” ka ndodhur një përplasje serioze makinash, ku mbeten të plagosur dy persona.

Aksidenti ka ndodhur në përplasjen e dy veturave.

Të plagosurit u transferuan në spitalin e Kavadarit dhe janë jashtë rrezikut për jetë./TetovaSot/