Ajo është modele mahnitëse australiane që ka ecur në pistë të modës për Chanel, Jason Wu, Tom Ford dhe Victoria’s Secret.

Dhe të mërkurën Shanina Shaik mahniti me paraqitjen e saj në pistë e më pas në tapetin e kuq në ndejën e Swarovski Crystal Wonderland në Itali, përcjell Bota sot.

26 vjeçarja dukej e mrekullueshme, si një perëndeshë greke, e veshur në fustan të gjatë të artë

(