Pronarja e një lokali në kryeqytet është vënë në pranga nga policia pasi kishte vënë në dispozicion biznesin e saj për ushtrim prostitucioni.

Burime zyrtare të policisë bëjnë të ditur se Rolanda Qose, 60 vjeçe akuzohet për shfrytëzim prostitucioni dhe mbajtje e lokaleve për prostitucion.

Në lokalin e saj në Vaqarr të Tiranës ajo i siguronte klient për ushtrim prostitucioni M. Gj, 46 vjeçe, e cila u kap në flagrancë bashkë me E.M, 40 vjeç./ Top Channel