Supermodelja amerikane Pamela Anderson ka mohuar lidhjen me Julian Assange

Modelja e njohur ka thyer heshtjen duke thënë se ata janë thjesht miq të mirë.
“Nuk do ta quaja romancë. Unë kam romancë në jetën time”, ka rrëfyer ylli i Baywatch në një emision televiziv në Britani.

 Ndërsa për partnerin e saj, ajo tha se është tmerrësisht xheloz. “Është tmerrësisht xheloz, por kjo është dashuria apo jo? Kam një jetë interesante. Jam shumë e lumtur në Europë”, ka thënë Pamela.

Pamela Anderson dikur u konsiderua femra më seksi në botë dhe ishte pjesë e revistës Playboy.