Dy persona nga fusha të ndryshme por të dy shumë të suksesshëm dhe të dashur për publikun.

Mund të mos besoni dhe të ju duket paksa e çuditshme por deputeti i njohur Korab Sejdiu dhe reperi Getoar Selimi janë shumë të afërt mes vete, djem të tezës.

Burime të afërta të mediave tregojnë se as Korabi me familjen e tij nuk kanë munguar mbrëmë në dasmën e Getit.