Një nga dashuritë e vjetra të reperit Noizy është boksi dhe me sa duket ai i është kthyer zakonit të vjetër.

Pasi tronditi rrjetin me videot e tij shkëputur nga shesh xhirimi i filmit ‘Blind’ Noizy godet sërish.

Ai ka publikuar disa video ku bën të vdekur me grushta një nga personazhet e filmit që po xhiron.

Reperi 30 vjeçar gjatë këtyre ditëve ndodhet në Berlin ku edhe është bërë pjesë e një filmi që po xhirohet atje bashkë me aktorin shqiptar dhe mikun e tij, Blerim Destani. /Gazeta Express/