Jose Mourinho është i interesuar për angazhimin e një përforcimi të madh nga Bayern Munich.

“Tuttosport” raporton se Mourinho dëshiron ta transferojë në Manchester United, sulmuesin gjerman Thomas Muller.

Përveç Unitedit, në garë për Muller janë edhe tri skuadrat tjera angleze, Arsenal, Chelsea dhe Liverpool.