Aty janë dy nga aktoret më të përfolura të Hollywoodit.

Por, Julianne Moore dhe Liv Tyler morën qendrën e vëmendjes edhe për një sezonë, derisa pozuan për të brendshmet e Triumph për koleksionin vjeshtë/dimër 2017, përcjell Bota sot.

56 vjeçarja Julianne tregoi se vitet për të janë vetëm numra, derisa tregoi linjat seksi trupore në të brendshme seksi të zeza.

Edhe kolegia e saj 40 vjeçare dukej e mahnitshme në të brendshme të zeza, duke ekspozuar hiret trupore