Falë yjeve botërore si Kim Kardashian dhe Nicki Minaj, viti 2015 u bë viti ku mediat e huaja dhe vendore u mbushën me femra seksi.

Njihuni me modelen ruse, Anastasia Kvitko, e cila është bërë shumë e njohur në Instagram për linjat e saj trupore.

Ajo konsiderohet botërisht si pasuesja e Kim Kardashian, për të mos thënë që Anastasia e konsideron veten shumë më lart se ylli amerikan.

Nuk ka shumë info për këtë modele, por e vërteta është se ajo është një bukuroshe seksi.