Mbrëmë është mbajtur ngjarja e modës që mblodhi modelet më të njohura në botë.

Dhe Ashley Graham gjeti mënyrën se si të fitonte vëmendjen në mesin e tyre.

Modelja 28-vjeçare dhuroi një shfaqje të mrekullueshme në ndejën e “Vogue Italia”, shkruan Daily Mail,

Ajo ishte veshur në mënyrë mjaft provokuese me motive leopardi, me të cilën ekspozoi format e saj shpërthyese.