Ajo nuk ka turp që të ekspozojë format e saj.

Këtë gjë Demi Rose e ka bërë teksa ka postuar një fotografi në Instagram.

E veshur me një bluzë të zezë që i ekspozonte gjoksin dhe belin.

Kështu modelja 22-vjecare dukej mjaft seksi