Gjelbrona Gashi është një nga modelet më seksi. Dhe për të qenë e tillë, duket se ajo i kushton shumë vëmendje vetes.

Modelja publikon në rrjetet sociale shumë fotografi, ku ajo shfaqet tejet seksi dhe merr vëmendjen e të gjithëve.

Së fundmi Gjelbrona ka publikuar disa fotografi, ku shfaqet në plazh e shtrirë edhe siç duket e ka zënë gjumi.