Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosjes Adem Mikullovci ka thënë se AKR-ja dhe Behgjet Pacolli e zhbllokuan situatën, por sipas tij, ata i dhanë shuplakë Kosovës.

“Ata i dhanë shuplakë Kosovës dhe vetës”,  ka thënë Mikullovci.