Në mbrëmjen e së mërkurës mund të ketë qenë finalja e ”America’s Got Talent”.

Megjithatë të gjithë pa dyshim po mbanin sytë tek gjyqtaret femra të këtij shou televizi.

Janë Mel B 42 vjeçare dhe Heidi Klum 44 vjeçare ato të cilat kishin zgjedhur që të dukeshin mahnitshëm në këtë edicion të tyre të fundit.

Ish anëtarja e Spice Girl, Mel, u pa e veshur me një fustan të kuqrremtë ndërsa kolegja e saj Heidi Klum po mbante të veshur një fustan të verdhë ngjyrë limoni.