Ajo asnjëherë nuk ka turp që të tregojë trupin e saj.

Dhe të mërkurën Kylie Jenner e bëri këtë, derisa tregoi linjat perfekte trupore përmes një fotoje të publikuar në llogarinë e saj në Instagram, përcjell Bota sot.

20 vjeçarja shfaqet tejet seksi në një korset të bardhë, derisa tregon trupin seksi dhe thithkat që duken pasi nuk ka sytjena veshur.