Një person ka pësuar djegie të rënda, pasi makina e tij është përfshirë nga flakët në Bulqizë.

Dyshohet se personi i plagosur është nga Kruja. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes së rëndë.