Ajo e hapi mbrëmjen në Milan Fashion Week, derisa u shfaq në pistën e modës për koleksionin Alberta Ferretti, të mërkurën mbrëma.

Dhe Bella Hadid nuk e përfundoi mbrëmjen me aq, pasi mori pjesë në ndejën Serpenti Forever nga Nicholas Kirkëood  për Bvulgari, në qytetin italian

Zeshkania bukuroshe mahniti me paraqitjen e saj, e veshur në një fustan të zi të gjatë, me një të çarë në këmbë, që tregonte këmbët e gjata seksi.

Vëmendje mori edhe gjoksi i saj bombastik