Për familjen e kantautorit Dr. Flori dita e sotme ka qenë mjaft e lumtur pasi vogëlushi Daniel feston ditëlindjen.

Ka qenë Roland Hysi, vokalisti i grupit “West Side Family” dhe miku i afërt i familjes, i cili ka publikuar në rrjete sociale një foto të vogëlushit më të lumtur se kurrë përballë tortës së tij të ditëlindjes. Kantautori i ndjerë ka lënë pas Danielin e vogël dhe vajzën Kaltrinën