Sot martohet motra e saj dhe moderatorja Luana Vjollca duhet të ishte në lartësinë e shkëlqimit të kësaj dasme.

Në veshjen e saj të dyte Luana ka zgjedhur një fustan plot shkëlqim dhe transparent që tregon format e saj super sensuale. Ajo ka realizuar këtë foto direkt nga skena e martesës.