Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur nga Shqipëria, sot gëzon ditëlindjen e radh

Luana Vjollca këtë ditë të veçantë duket se po e feston si mos më mirë.

Vjollca po qëndron në një vend bregdetar. Linjat e saj trupore dita-ditës po perfeksionohen, dhe kjo falë angazhimit të saj në palestër.

Luana duket superjoshëse!