Vetëm pak ditë më parë moderatorja Luana Vjollca ka festuar 26-vjetorin e lindjes.

Gjatë ditës së sotme ajo ka publikuar në rrjete sociale disa nga fotot e realizuara gjatë asaj mbrëmje, ku ajo ka festuar në jaht së bashku me motrat dhe nënën e saj. Një nga këto foto është shpërndarë edhe nga Marina, e cila ka shkruar: “Ditëlindja e bishës ,”-referuar motrës së saj. Tashmë të gjithë janë sy e veshë për dasmën e saj me reperin Getoar Selimi.