Moderatorja Luana Vjollca po shijon pushimet bashkë me motrën e saj Marinën e cila ndodhet për muaj mjalti në Xhamajka. Por me foton e fundit të postuar në Instagram Luana ka rritur temperaturat, pasi vjen shumë sensuale dhe ‘hot’.

Luana nxjerr në pah hiret e saj, duke u shfaqur super seksi e veshur me bikin të kuqe nën një ujëvarë. Sigurisht, ajo ka marrë shumë komente pozitive nga ndjekësit e saj, të cilët janë të shumtë.