Një tjetër çift që tërhoqi vëmendjen në dasmën e Marinës dhe Getoarit janë Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj.

Moderatorja sexy dhe Krenari janë në një lidhje dashurie prej disa kohësh. Ata kanë shkuar së bashku në dasmë, madje dhe janë kombinuar.

Krenari, mbante veshur  një kravatë ngjyrë vjollcë, të njejtë me nuancat e grimit të Luanës.

Pa dyshim dhe ata ishin një nga çiftet më tërheqës në këtë ceremoni. Prania e tyre atje ka shuar të gjitha dyshimet për lidhjen e tyre që me ngulm  është dashur të mbahet larg mediave.