Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku edhe me fansat e saj ndan fotografi të ndryshme.

Së fundmi bukuroshja ka publikuar një rrjetin social Instagram një fotografi ku ka të veshur një këmishë ngjyrë të kaltër të lehtë, por ajo çka bie në sy është gjoksi i saj bombastik.

Në çdo paraqitje të saj, ajo duket bukur dhe ekstravagante.

Liberta në këtë fotografi mahnitë me pamjen e saj.