Leonora Jakupi dhe Fatmir Spahiu ishin mysafirët e emisionit ‘Si n’shpi’, të cilët u mirëpriten nga Fisnik Ademi dhe Dhurata

Leonora dhe Dhurata ishin dy femrat në mes dy shokëve dhe kolegëve njëkohësisht, të cilët përveç profesionit përbashkët, ndajnë edhe kilogramet e tepërta , përcjell ORAinfo.

Bufi ka postuar disa fotografi nga xhirimi i këtij emisioni.